mrh_1203

MVNO در تلکام

امین کلاهدوزان _مدیر  MVNO گروه انارستان _ هفدهمین نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (تلکام) را نمایشگاه مفیدی خواند و گفت: «این نمایشگاه برای سرویس ما بسیار مفید است. اما نه از جهت فروش یا کسب درامد مستقیم؛ بلکه از این نظر که با دو گروه مهم در کسب و کار، جلساتی را برگزار می‌کنیم و به اهداف‌مان نزدیک‌تر می‌شویم.  دو گروه مهمی که در پیشبرد اهداف ما موثر واقع می‌شوند، اولا مراکز دولتی و اپراتورها و ثانیا تامین‌کنندگان خدمات یا سرویس پرووایدرها هستند.»

مدیر MVNO درباره اهداف بلندمدت این سرویس توضیح داد و افزود: «ما برای خودمان چهارچوب‌های اصلی تعریف کرده‌ایم که سخت به آن‌ها پایبندیم. در وهله‌ی اول به دنبال جذب مشارکت صددرصدی مردم هستیم. بر اساس نیازهای آن‌ها بسته‌ها را تهیه می‌کنیم. حتی در قیمت‌گزاری نظر مردم تعیین‌کننده است.»

کلاهدوزان در ادامه به سودبردن مشتریان هم اشاره کرد و گفت: «برای سودمند بودن، خودمان را محدود کرده‌ایم. به این ترتیب که برای کسب سود شخصی هر اپلیکیشنی را نمی‌سازیم. تنها در مواردی تولید و اجرا داریم که در زندگی مردم ارزش‌افزایی صورت بگیرد. یعنی بتوانند از قبل آن درآمد کسب کنند.»

هفدهمین نمایشگاه تلکام در حال برگزاری است و تا هفتم مهر ماه ادامه دارد.