۵
۱۶۱۵۷

روز جهانی اینترنت امن‌تر با سیم‌کارت انارستان در چی‌خوبه

اینترنت و دستگاه‌های هوشمند بخش جدایی‌ناپذیر زندگی امروز همه آدم‌ها از جمله کودکان و نوجوانان دانش‌آموز هستند، آموزش آنلاین اینترنت و دستگاه‌های هوشمند را به یکی از ارکان مهم تربیت فرزندان تبدیل کرده است. اما فضای مجازی هم مانند دنیای واقعی آمیزه ای از فرصت‌ها و تهدیدها است از همین رو یکی از چالش‌های پدر و مادر امروزی بهره‌گیری ایمن و درست فرزندانشان از این اینترنت و فضای مجازی است.

روز اینترنت امن‌تر (SID- Safer Internet Day) هر سال در دومین روز از دومین هفته از دومین ماه سال میلادی باهدف افزایش سطح آگاهی عمومی از آسیب‌های فضای مجازی و ارائه راهکارهای دستیابی به اینترنت امن‌تر در سراسر دنیا برگزار می‌شود. این روز در ایران با نام روز اینترنت پاک شناخته می‌شود، و انارستان نماینده رسمی روز اینترنت امن‌تر در ایران است که سه سال پیاپی مراسم روز جهانی اینترنت پاک را در ایران برگزار کرده است اما امسال به دلیل پاندومی کرونا این مراسم به‌صورت مجازی برگزار می‌شود از همین رو چهارمین مراسم روز اینترنت پاک در ایران روز دوشنبه ۲۰ بهمن ساعت ۱۸ مجازی برگزار می‌شود و به صورت زنده از صفحه اینستاگرام انارستان پخش می‌شود، والدین و معلمان مخاطبان این مراسم هستند و کودکان و نوجوانان هم می‌توانند در کنار والدین به تماشای این برنامه بنشینند.

در این برنامه که در آن استاد محمد داوری، کارشناس ارشد علوم تربیتی، مدرس سواد رسانه‌ای و روزنامه‌نگار حوزه آموزش، به‌صورت آنلاین درباره فرصت‌ها وتهدیدها و موانع و راهکارهای اینترنت امن صحبت می‌کنند.

همچنین با همکاری کافه‌بازار و سامانه تحلیل انیمیشن چی‌خوبه در روز اینترنت امن‌تر بنر تبریک روز جهانی اینترنت امن‌تر در صفحه اصلی و صفحه مربوط به بازار کودک کافه بازار قرار می‌گیرد و با کلیک بر روی بنر، مشترک به اپلیکیشن چی‌خوبه هدایت می‌شود. با نصب اپلیکیشن چی‌خوبه نه تنها مشترکان می‌توانند پویانمایی‌های دسته‌بندی شده و مناسب سن کودک و نوجوان را مشاهده کنند بلکه با شیوه فعال‌سازی سیم‌کارت‌های انارستان، نحوه دریافت و همچنین شارژ و فعال‌سازی بسته دیتا و مکالمه آن آشنا بشوند.


دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

Solve : *
24 − 15 =


5 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. محمد
  ۱۸ بهمن ۱۳۹۹

  خوب


 2. مهدی یار
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۹

  سیمکارت انارستان رایگان میدید؟!


  • AnarestanPR
   ۲۲ بهمن ۱۳۹۹

   بله سیمکارت کودک و نوجوان انارستان رایگان است.
   کافی است پدر یا مادر ۲۲۰ را به ۳۰۰۰۶۸۶۰ پیامک کنند، راهنمای دریافت سیمکارت برای آنها پیامک می‌شود.
   برای اطلاعات بیشتر درباره سیمکارت انارستان به این صفحه مراجعه کنید:
   https://anarestan.com/simcard/


 3. ذوالففار
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۹

  عالیه


 4. طاها
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۹

  عالی بی نظیر فوق الاده