تبلت ویژه کودک و نوجوان

نارتب به پدرها و مادرها کمک می‌کنه که استفاده بچه‌ها از تبلت، اینترنت، برنامک‌ها و حتی درگاه‌های ورودی و خروجی تبلت رو مدیریت کنن. سیستم‌عامل نارتب نسخه سفارشی‌سازی شده اندروید هست که امکان مدیریت تبلت توسط والدین رو فراهم می‌کنه. با نارتب والدین می‌تونن به تعداد فرزندان کاربر تعریف کنن و زمان استفاده از تبلت رو هم برنامه‌ریزی و کنترل کنن.

تبلت کودک

نارتب امکان مدیریت استفاده کودکان از تبلت و اینترنت رو به پدرها و مادرها می‌ده. با نارتب والدین می‌تونن زمان استفاده از تبلت رو هم برنامه‌ریزی و کنترل کنن.

قابلیت مدیریت والدین

قابلیت اصلی تبلت کودک و نوجوان نارتب امکان مدیریت استفاده از تبلت توسط پدر و مادره یعنی والدین می‌تونن به تعداد فرزندان کاربر تعریف کنن و برای هر کدوم برنامه زمانی و سطح دسترسی ویژه تعریف کنن حتی با یک تنظیم ساده می‌تونن امکان حذف و نصب برنامه‌ها رو هم مدیریت کنن و امکانات ارتباطی تبلت رو محدود کنند.

برای هر فرزند حساب کاربری جداگانه بسازید

والدین می‌تونن برای هر یک از اعضای خانواده، یه حساب کاربری با تنظیمات خاص بسازن و مدت زمان استفاده از تبلت، دسترسی به اینترنت، استفاده از گیم‌ها و برنامه‌ها و … رو بر اساس نوع کاربر، مشخص کنن.

برای ساعت و زمان استفاده از تبلت ربرنامه تعیین کنید

با نارتب والدین می‌تونن برای هر یک از فرزندان‌، محدوده زمانی مشخص تعیین کنن که خارج از اون بازه امکان استفاده از تبلت وجود نداره تا از اعتیاد فرزندان به اینترنت و دستگاه‌های هوشمند جلوگیری کنن.

دسترسی به نرم‌افزارها و گیم‌ها را مدیریت کنید

با نارتب نه تنها پدران و مادران می تونن برای استفاده از تبلت برنامه زمانی تعریف کنن بلکه می‌تونن برای استفاده از نرم‌افزارها و گیم‌ها هم زمان‌بندی تعریف کنن.

استفاده از اینترنت و وای‌فای را کنترل کنید

در نارتب پدر و مادر تعیین می‌کنند که کدوم کاربر می تونه از اینترنت و وای‌فای استفاده کنه و کاربرهایی که دسترسی به اینترنت دارن در چه زمان‌هایی می تونن استفاده کنن

تماس‌ها و پیامک‌ها را مدیریت کنید

می‌تونید فهرستی از شماره تلفن‌های مورد تاییدتون رو در نارتب درست کنید تا ‌فرزندتون تنها با همان شماره‌ها امکان برقراری ارتباط داشته‌باشه. در صورت نیاز، به راحتی می‌تونید گزارش تماس‌ها و پیامک‌های ارسالی و دریافتی و ببینید.

از اینترنت دوستدار کودک استفاده کنید

نارتب این امکان رو داره که والدین بتونن وبسایت‌های مفید و مورد تأیید رو دسته‌بندی کنن و برای هر کدوم از کاربرها بر اساس سن، جنس و نیازهاشون دسترسی‌های لازم به سایت‌ها رو فراهم کنن.

سیمکارت رایگان

سیم کارت انارستان، یه سیم کارت اعتباری رایگانه که ویژه کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۸ ساله هستش. سیم کارت انارستان همه نیازهای مکالمه، پیامک و دیتای این کودکان و نوجوانان رو پاسخ میده. اینترنت دوستدار کودک، ویژگی اصلی سیم کارت انارستانه. تعرفه‌های پایه مکالمه و پیامک سیم کارت انارستان مشابه سیم کارت‌های اعتباری همراه اوله

نرم‌افزار اکتشاف علوم

نرم‌افزار اکتشاف علوم LabCamera ۷ ابزار کاربردی داره، که این امکان رو به دانش‌آموزها می ده تا با استفاده از دوربین تبلت، آزمایش‌های مختلف علمی رو به راحتی انجام بدهند. روشی ساده و کم هزینه برای سرگرمی و یادگیری علوم مختلف (فیزیک، زیست‌شناسی، ریاضی، نجوم و …) و همچنین پرورش مهارت‌ برای حل مسئله، تحقیقات، تفکر انتقادی و استدلال استنتاجی.

آنتی‌ویروس رایگان

با آنتی‌ویروس قدرتمندی که بر روی تبلت‌های نارتب قرار دارد (با اشتراک یکساله)، تبلت خود را در برابر ویروس‌ها و بدافزارها محافظت کنید.

گالری تصاویر