شاه غول

شاه غول، بخش بازی‌سازی انارستانه که هدفش ساختن بازی‌های تلفن همراه ویژه کودکان و نوجوانانه. یک استدیو که از ایده‌ها و استعدادهای بومی بهره ‌می‌گیره برای تولید بازی‌های جذاب‌ و تامین محتوای مناسب سرگرمی خانواده‌ها

بازی دیجیتال خانوادگی

شاه غول روی تولید بازی‌های گروهی تمرکز داره، بازی‌هایی که خانواده و دوستان رو دور یه گوشی جمع می‌کنه تا زمینه همگرایی خانواده‌های ایرانی ضمن سپری کردن اوقات فراغت فراهم بشه، از همین رو بازی‌های این استدیو با فرهنگ و آداب و رسوم خانواده ایرانی همخوانی داره.


بازی‌های همخوان با فرهنگ، آداب و رسوم خانواده ایرانی

محتوای مناسب برای سرگرمی خانواده‌ها

بازی‌های تلفن همراه ویژه کودک و نوجوان

ایرانی فکر می‌کنیم، جهانی می‌شیم

استدیو شاه‌غول، از نیروهای با استعداد بومی و دانش روز بهره می‌گیره و تلاش می‌کنه محصولات با کیفیت بالا و قابل رقابت با استدیوهای خارجی عرضه کنه.

محصولات

استودیوی شاه‌غول تا به امروز ۲ بازی سرگرم کننده نارچین و چارچوری رو تولید کرده و ۳ بازی‌ حرفک، دور قمری و پیک خطری رو هم در دست تولید داره. شاه‌غول تلاش می‌کنه بازی‌های دیجیتال رو در سبک‌های متنوع عرضه کنه.

نارچین

نارچین یه پازل میوه‌ای سبک جورچین یا همان سبک Match 3 برای گوشی‌های اندرویدیه. تو این بازی باید به آهو خان تو جمع‌آوری میوه‌های باغ کمک کنین. این بازی برای رده‌سنی ۷ سال به بالاست.


برای سیستم‌عامل اندروید

رده سنی مثبت ۷

سبک جورچین

چارچوری

چارچوری یه بازی خانوادگیه که از ۸ بازی کوچک‌تر تشکیل شده، هدف از تولید این بازی جمع کردن اعضای خانواده و دوستان هنگام بازی کردن کنار یکدیگر است، در این بازی ۴ نفر می‌توانند همزمان با یک گوشی بازی کنند. این بازی هم برای ۷ سال به بالاست.


برای سیستم‌عامل اندروید

رده سنی مثبت ۷

متشکل از ۸ بازی

محصولات در دست تولید

استودیوی شاه‌غول پیوسته درحال تکمیل و به‌روزرسانی سبد محصولاتش هست و به زودی بازی‌های جدیدی رو عرضه می‌کنه.‌

حرفک

سبک: Word

پیک خطری

سبک: Action

دور قمر

سبک: Arcade